Grodziskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku


wsteczWstecz

Arkady Paweł Fiedler

2019-11-09

Zapraszamy na spotkanie do biblioteki

We wtorek 19 listopada gościem Grodziskiej Biblioteki Publicznej będzie Arkady Paweł Fiedler - podróżnik, autor książki „Maluchem przez Afrykę" (ukazała się w 2016) oraz producent seriali telewizyjnych „Maluchem przez Afrykę" i „Maluchem przez Azję".
O godz. 11.00 w Sali widowiskowej CK Rondo odbędzie się spotkanie pt. "Maluchem przez Afrykę". Podróż Arkadego Fiedlera trwała 3,5 miesiąca i wiodła z Egiptu do RPA. Podróżnik i jego Maluch od września do grudnia 2014 pokonali 16200 km, odwiedzili 11 krajów, walczyli między innymi z upałem w Sudanie, błotem w Ugandzie, kurzem i afrykańską "tarką" w Tanzanii, ale ponad wszystko po drodze poznali niezwykłą przyrodę i fascynujących ludzi.
O godz. 18.00 zapraszamy do Czytelni Biblioteki na spotkanie pt. „Przez Afrykę od gniazdka do gniazdka - pierwsza w historii podróż samochodem elektrycznym przez Afrykę”, podczas którego Arkady Paweł Fiedler zabierze Państwa w podróż przez Afrykę Zachodnią, z Kapsztadu do Europy. Zabierze w podróż nietypową, pionierską w swoim charakterze, gdzie Afryka jest mocno obecna ale nie jest na pierwszym planie. W centrum uwagi jest samochód, który jako pierwszy elektryk w historii pokonuje kontynent afrykański. Jest to opowieść o podróży gdzie ważna jest droga i zasięg samochodu, gdzie ważny jest prąd i gniazdko elektryczne, gdzie ważni są mieszkańcy Afryki bez których nie miałaby ona szans na powodzenie. Zapraszamy na elektryzującą opowieść Arkadego Pawła Fiedlera o drodze w nieznane, pełnej wyzwań i przygód.

Podczas spotkań będzie można zakupić książka oraz filmy z podróży

Dołączona galeria:

nazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim. ul. Powstańców Chocieszyńskich 23 d, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, tel. (61)44-44-460, faks: (61)44-444-61

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji