Grodziskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku


wsteczWstecz

Warsztaty dotyczące grodziskiej młodzieży

2019-11-06

Grodziska Biblioteka Publiczna

W dniu 06.11.2019r. w Grodziskiej Bibliotece Publicznej odbyły się praktyczne warsztaty dotyczące grodziskiej młodzieży, problemów środowiska, jego potrzeb i oczekiwań oraz wypracowania koncepcji funkcjonowania młodych ludzi w przestrzeni miejskiej.
W dwóch odrębnych grupach pracowała reprezentacja grodziskiej młodzieży oraz dorośli reprezentujący instytucje publiczne i organizacje.
Z ramienia GSUTW udział w warsztatach wzięły: Bożena Klonowska-Iwaszkiewicz i Barbara Radomska –Witczak.
W trakcie warsztatów szukano odpowiedzi na pytania: jaka jest młodzież, co determinuje jej zachowania, jak wspierać ludzi młodych, czego od nich oczekiwać, jakie powinny być warunki owocnej współpracy międzypokoleniowej.
Efektem warsztatów było wypracowanie materiałów do badań i analiz, które posłużą do stworzenia diagnozy środowiska grodziskiej młodzieży.
Diagnoza będzie podstawą do wspólnego planowania jak najbardziej skutecznych i trafnych rozwiązań i działań pod kątem współpracy z młodzieżą.


wsteczWstecz

przejdź do góry...

Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim. ul. Powstańców Chocieszyńskich 23 d, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, tel. (61)44-44-460, faks: (61)44-444-61

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji