Aktualności


wsteczWstecz

„Grodziski kiermasz rodzinnych inspiracji i tradycji” się rozpędza. Inauguracja projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

2019-06-06


Czerwiec 2019 roku rozpoczął się nowymi okazjami dla mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego. 03 czerwca 2019 roku w poniedziałek o godzinie 12.40 inaugurował letnie wydarzenia poświęcone rodzinie, bliskości jej członków i rodzinne spędzanie wolnego czasu.

Tego dnia ponad 80 osób spotkało się w grodziskiej Promessie z ks. Krzysztofem Makoszem proboszczem Parafii Św. Faustyny. Tematem przewodnim była „Godność osoby ludzkiej w nauce kościoła katolickiego”. Wydarzeniu towarzyszył konkurs, wspólny posiłek przy swojskim jadle i nade wszystko dyskusja wokół odpowiedzi na pytania: Czym jest Godność osoby ludzkiej i po co ona komu? Co jest jej kompasem i jakie niesie skutki? Dlaczego został ustanowiony Międzynarodowy Dzień Godności?
Osoby zainteresowane poznaniem niezwykłego, projektowego kalendarza rodzinnych zdarzeń mogą uzyskać niezbędne informacje w Ośrodku Pomocy Społecznej pod nr telefonu 61 227 12 00 lub w Promessie.
Wakacyjne wyzwania czekają!
Projekt objęty jest patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Pana Piotra Hojana.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim. ul. Powstańców Chocieszyńskich 23 d, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, tel. (61)44-44-460, faks: (61)44-444-61

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji