Aktualności


wsteczWstecz

Warsztaty informatyczne

2019-07-23

Już trzeci raz Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych im. Jana Pawła II oraz Grodziskie Stowarzyszenie „ Amazonki” w partnerstwie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim przystąpiło do konkursu ogłoszonego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu. Stowarzyszenia kolejny raz realizują ponadlokalny projekt.

Zadanie zostało docenione. Projekt pt. ” Naszym orężem pędzel i śpiew - Warsztaty Malarskie i Koncert na Srebrną Nutę 2019” otrzymał dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Zadanie zostało objęte honorowym patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego .

W ramach projektu organizatorzy zaplanowali dużo ciekawych działań, w tym dwa zadania ponadlokalne będące już działaniami systemowymi : IV SENIORALNY PLENER MALARSKI CHRZYPSKO WIELKIE 2019 i XIV KONCERT NA SREBNĄ NUTĘ. Działania te są oczekiwane przez seniorów, którzy mają możliwość realizacji swoich pasji oraz wymiany doświadczeń. Wspólne przygotowania i realizacja zadań przez zaprzyjaźnione jednostki wzmacnia więzi organizatorów oraz beneficjentów projektu.

Projekt rozpoczął się w czerwcu 2019 roku zaproszeniem seniorów do warsztatów informatycznych. Zajęcia odbyły się w Gminnym Centrum Pomocy Środowiskowej w Grodzisku Wielkopolskim. Podjęte działania dały uczestnikom projektu możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności informatycznych oraz stało się wsparciem w przygotowaniach dwóch wspomnianych zadań projektowych : IV PLENERU SENIORALNEGO – Chrzypsko Wielkie 2019 i XIV KONCERTU NA SREBNĄ NUTĘ. Na warsztatach seniorzy pod okiem instruktorów opracowali zaproszenia , dyplomy i podziękowania, które zostaną wykorzystane przy organizacji w/w zadań.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim. ul. Powstańców Chocieszyńskich 23 d, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, tel. (61)44-44-460, faks: (61)44-444-61

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji