Aktualności


wsteczWstecz

INFORMACJA OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ LETNI WYPOCZYNEK SENIORÓW

2020-09-15

Mimo trwającego czasu pandemii, chcąc wykorzystać środki pozyskane poprzez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych im. Jana Pawła II w Grodzisku Wielkopolskim grodziscy seniorzy postanowili skorzystać z propozycji krótkiego wypoczynku nad jeziorem w Sławie. Z zastosowaniem wszelkich środków ostrożności i wyposażeni w środki ochrony w dniu 24 sierpnia udali się do Sławy.

Projekt „I Grodziskie Senioralia 2020” został dofinansowany przez Gminę Grodzisk Wielkopolski i uczestniczyło w nim 31 seniorów. Pobyt w Sławie sprzyjał wypoczynkowi na łonie natury, która otaczała jezioro. Spacery, poranna gimnastyka na plaży, nordic walking zalesionymi ścieżkami, zwiedzanie miasteczka z przewodnikiem przyczyniły się do aktywnego wypoczynku. Wieczorne spacery po podświetlonym molo budowały niezapomniany nastrój. Podczas wyjazdu seniorzy korzystali z sauny, jacuzzi, gry w bilard, gier planszowych. Grupa miała zorganizowany wieczorek taneczny, cykl zajęć z tańca z elementami gimnastyki, karaoke, seans filmowy oraz zajęcia z arteterapii, na których każdy miał możliwość samodzielnego wykonania pamiątek z wyjazdu. Zakończenie pobytu zwieńczyła wspólna kolacja przy świecach. Wycieczka przebiegała w miłej atmosferze sprzyjającej nawiązywaniu przyjaźni, a jej uczestnicy chętnie angażowali się w różnego typu aktywności.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim. ul. Powstańców Chocieszyńskich 23 d, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, tel. (61)44-44-460, faks: (61)44-444-61

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji